Jonida Maliqi me pizhama në rrugëTë qenit “fashionista” nuk do të thotë se mund të veshesh e dukesh si të duash dhe të cilësohesh sërish “fashion”.

Edhe ” fashionizmi” ka një kod. Përcjell trende e modë.Jonida, që cilësohet si një “fashionista” e apasionuar, këtë herë ka vendosur të shfaqet me rroba që ngjajnë në pizhama.Në fakt, duken tamam të tilla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here