jonida_maliqiKëngëtarja e njohur Jonida Maliqi në bashkëpunim me reperat simpatikë dhe tepër të suksesshëm nga Prishtina, DJ Blunt & Real 1, shumë shpejt do të sjellin për fansat e tyre një këngë mjaft të veçantë. Kënga audio tashmë është realizuar dhe brenda disa javësh fillon edhe seti i xhirimeve për klipin.

Jonida Maliqi është fituese e shumë çmimeve dhe një nga artistet më të vlerësuara. Ajo këtë vit ka qenë pjesë e showt “Unë e dua Shqipërinë” në Top Channel. Ndërkohë që  Dj Blunt & Real 1 janë reperat më të preferuar, të cilët luajnë në të gjitha klubet më të mira në mbarë trojet shqipfolëse.  MAPO

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here