Bukuroshja e reklamave te kompanisë “Digitalb”, Jonida Vokshi ndonëse s’ka qenë shpesh nën fokusin e gazetarëve rozë me jetën e saj private, duket se ka shumë për të treguar…

Mes angazhimeve të shumta mediatike, ikona e “Digitalb” ka edhe një jetë të mbushur me dashuri. Prej më shumë se 2 vjetësh ajo është në një lidhje pasionante dhe i dashuri i saj është Iv Tase, nipi i Ardit Gjebreas…

Duket se të dy e duan shumë njëri-tjetrin dhe puna në të njëjtën kompani ia bën edhe më të lehtë lidhjen, duke i dhënë mundësinë të qëndrojnë bashkë në një pjesë të mirë të ditës. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here