Njerëzit që kane stil ndonjëherë ndajnë të njejtën shije edhe pse jane ne cepa te ndryshem te botes. Kështu bën të ditur në rrjetin social Facebook, revista e modës Anabel.

Revista e modës, më prestigjozja në tregun shqiptar bën me dije se një fustan që Rihanna ne shkurt të këtij viti, është i njëjti që Jonida Maliqi ka veshur ne gjysëm finalen e Top Fest 7.

Fustani eshte i linjes MCQ te Alexander McQueen. Jonida e ka blere ne Janar tek La Rinascente ne Milano. I njëjti fustan është fotografuar në trupin e Rihanës.

BalkanWeb hulumtoi dhe gjeti përngjasjet e veshjes mes dy këngëtareve, njëra shqiptare dhe tjetra amerikane. Ju përcjellim imazhet e dy këngëtareve me të njëjtin markë, model e ngjyrë fustani./BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here