Ish-banorja e ‘Big Brother’ Jona Kalemaj, e cila është në një pritje të ëmbël të fëmijës së dytë ka zbuluar sot edhe gjininë e bebes që pritet të vijë në jetë së shpejti.

Jona, e cila është nëna e një vajzë do të ketë sërish fatin që në duar të mbajë një vajzë tjetër. Ka qenë pikërisht një foto me miket e saj dhe një dixhiturë për të kuptuar se Jona është në pritje të ëmbël të një vajze. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here