Jon Tarifa publikon këngën “Your Time Ëill Come”Këngëtari nga Shqipëria, Jon Tarifa, ka publikuar këngën e re që mban titullin “Your Time Ëill Come”.

“Zonja dhe zotërinj, me krenari jua prezantoj videon muzikore të këngës sime më të re ‘Your Time Will Come’”, ka shkruar ai në Facebook.

Simon Gitsels, Guus van der Steen dhe Jon Tarifa qëndrojnë prapa kësaj kënge, derisa ana vizuale është realizuar nga Red Lemons dhe Nextstudio.

Kjo këngë vjen pas bashkëpunimit me reperin nga Mitrovica, Kass, me të cilin kishin bashkëpunuar në këngën “Bumpy Roads”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here