Angelina Jolie po planifikon një udhëtim familjar rraskapitës me gamile përmes Saharasë.

Aktorja 36-vjeçare, bashkëshortja e Brad Pitt, kërkon që të prezantojë vajzën e saj të adoptuar etiopiane me vendin e origjinës.

“Do të duhet 28 ditë për të bërë këtë udhëtim. Do të bëhet me gamile dhe sigurisht që do të pushojmë gjatë rrugës”, u shpreh Jolie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here