Jolie-Pitt: Besnikeria nuk eshte thelbesore ne ciftPer krize ka disa kohe qe flitet, por deri tani cifti ideal Jolie-Pitt, kane hedhur poshte hipotezat duke u shfaqur gjithnje kompakt me njeri-tjetrin.

Por duket se Angelina Jolie ka vendosur te flase. “Besnikeria nuk eshte thelbesore ne nje marredhenie”, eshte shprehur ajo.

Te jetosh se bashku me dike s’do te thote se je i lidhur me partnerin”, theksoi Joli. Por si do ta marre kete reagim Brad?

Aq me shume kur Jolie eshte e impenjuar ne filmin “The Tourist”, ku do te luaje me nje tjeter bukurosh te skenes, Johnny Depp dhe mes tyre pritet te kete nje skene shume te nxehte./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here