Cifti i mrekulllueshëm i hollivudit Pitt dhe Jolie ka shkëlqyer në taletin e kuq në Festivalin e Filmit në Kanë, Francë.

Pitt tashmë 47 vjec i veshur me një smoking të zi dhe e jashtëzakonshmja Jolie ka manhnitur të gjithë me hyrjen duke shpërthyer të gjitha blicet e fotografëve.

 

Por një nga përfoljet mbi të ka qënë dhe dobësia e saj e jashtëzakonshme që nuk ka pasur vetëm komente positive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here