Jolie: Kam vuajtur përkrah Brad PittAngelina Jolie ka vendosur të ndajë me publikun ndjësitë e krijuara gjatë xhirimit të filmit “By The Sea”, duke u ndalur kryesisht tek të luajturit përkrah bashkëshortit të saj, Brad Pitt.

Sipas aktores 40-vjeçare, ishte shumë e vështirë të argumentonte dhe të grindej me Pitt, gjatë realizimit të skenave që kishin si subjekt një çift të palumtur.

Angelina madje ka rrëfyer se skenat e zënkave ishin të sikletshme për të gjithë stafin realizues të filmit, shkruan MAD.

Ciftit iu desh te improvizonin një shtëpi ku prindërit grinden si zakonisht, në mënyrë që puna të ishte më e thjeshtë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here