Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë zhvendosur në një shtëpi të njohur si Hollywoodi anglez, në Richmond të Londrës. Daily Mail shkruan se çifti do të paguajë 33 mijë funte në muaj dhe në atë lagje jetojnë edhe shumë qifte të njohura hollyëoodiane.

Në ndërkohë, Angelina Jolie është nderuar në festivalin e filmit në Sarajevë për filmin “Land of Blood and Honey”, një film që i dedikohet luftës së Bosnjës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here