Jolie dhe Pitt blejnë sanduiç për tërë familjenNjë ndër çiftet më të dashura të Hollivudit po e dëshmojnë se ata janë më familjarët e kësaj elite.

Kësaj radhe Angelina Jolie dhe Brad Pitt u fotografuan teksa dolën për të blerë sanduiçe për festën e ditëlindjes së binjakëve të tyre Knox dhe Vivienne , të cilët mbushin shtatë vjet, transmeton Kosova Sot Online.

Një ditë më parë, çifti u pa duke hyrë në një dyqan lodrash në Glendale, Kaliforni së bashku me djalin e tyre 13-vjeçar, Maddox dhe vajzën nëntë-vjeçare, Shiloh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here