E ftuar në emisioni “60 Minutes”, në PA, aktorja hollivudiane Angelina Jolie, ka deklaruar se po planifikon të nis një biznes funeralesh.

“Tingëllon sikur një gjë mjaft e çuditshme, ekscentrike, e errët për t’u bërë, por në fakt unë e humba gjyshin tim dhe isha mjaft e nevrikosur me funeralin e tij”, ka thënë gjatë emisionit Jolie.

Partnerja e famshme e Brad Pittit, njëherësh aktore mjaft e suksesshme, ka thënë në këtë show televiziv se do t’i pëlqente të bëhej një drejtoreshë e një biznesi që merret me funerale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here