Brad Pitt dhe Angeline JolieDyshja më e famshme në botë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, duket se vazhdojnë të kenë probleme!

Derisa ata ishin në Francë në përpjekje për të rikthyer në rrugë të duhur romancën e tyre, Jolie duket se ka detyruar Pitt për të fjetur në kauç. “Brad ka qenë i paepur që Angie të kaloj kohë me familjen dhe të fokusohet në ta me më shumë pasion dhe energji, ashtu siç i realizon projektet e saj.

Sapo ata arritën në Francë, Brad gjeti një kuti të skenarëve të filmave të cilat Angie ka thënë se dëshiron t’i lexojë (për t’i pranuar t’i realizojë). Ajo dhe Brad u futën në një zënkë për këtë. Angie është larguar nga dhoma dhe ka shkuar në dhomën e fjetjes. Ajo ishte aq e shqetësuar sa kërkoi nga Brad të flejë në kauç.

Ai luajti video-lojëra me fëmijët gjatë gjithë natës me djemtë dhe bëri mëngjesin për familjen, përfshirë një lëng nga grejpfruti për Angelinën”, ka thënë burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here