Te bukur, terheqes dhe kane magjepsur shume persona. Johnny Depp dhe partnerja e tij Vanessa Paradis kane nje defekt te madh: Vijne ere!

Sipas nje personi qe ka punuar prane ciftit, Johnny nuk ka shume deshire qe te beje dush dhe po keshtu vepron edhe partnerja e tij Vanessa, e cila dikur ka qene top model.

Sot ajo nuk ben aspak truk, ka floke te crregullt…duket se shume i admirojne Depp e Paradis, por pak pranojne qe t’i qendrojne afer!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here