Johnny Depp po planifikon të vendoset dhe të jetojë në Hollywood.

Aktori – për të cilin ka thashetheme se ka krizë në lidhjen e tij me aktoren Vanessa Paradis – thuhet se do të blejë një vilë në Los Angeles, konkretisht në lagjen e njohur Hollywood Hills.

“Johnny njihet si një person që ka shumë patundshmëri dhe e do një të këtillë në Hollywood”, tha një burim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here