Johnny Depp braktis xhirimet për një femërAktori Johnny Depp është shokuar kur një prej fansave të tij ka dalë jashtë vijës së lejuar vetëm për ta puthuar atë dhe për të bërë më pas një foto.

Teksa po xhiron për filmin e 5- të, të “Piratët e Karaibeve”, 52 – vjeçari është ndaluar nga radhët e fansave, nga një vajzë 21- vjeçare, e cila e ka puthur në faqe aktorin për disa sekonda.

Në imazhin që ajo vetë publikoi në llogarinë e saj në Twitter, Johnny Depp duket të jetë tepër i shokuar nga kjo puthje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here