Johnny Depp ka blerë një shtëpi të re, por kësaj radhe në fshat.

Aktori – për të cilin po thuhet se do të ndahet nga Vanessa Paradis pas 13 viteve bashkëjetesë – papritur ka shpenzuar 10.8 milionë dollarë për të blerë një vilë në fshatin Westgate Hall, që gjendet në rrethinën e Norfolk në Angli.

Shtëpia ka 40 hektarë tokë. “Ai është një yll dhe ka para dhe për këtë ka dëshirë të largohet pak nga SHBA” , tha një burim për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here