Aktori mjaft i komentuar kohët e fundit John Travolta është fotografuar së bashku me bashkëshorten e tij Kelly Preston, në premierën e e filmit më të ri të Oliver Stone “Savages”.

Si për të vërtetuar dhe mohuar spekullimet për një ndarje midis tyre çifti ka shkëmbyer një puthje përpara kamerave dhe aparateve.

Ndërkohë që gjatë intervistave të ndryshme Travolta është shprehur vetëm sa i përkiste filmit dhe nuk është prononcuar për çështje të tjera.

John Travolta është përfolur kohët e fundit për prirje homoseksuale si dhe për ngacmime seksuale kundrejt disa masazhatorëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here