John Legend nudoJemi mësuar që të shohim vazhdimisht ekspozimin e pjesëve trupore nga femrat e famshme, mirëpo kohë pas kohe këtë po e bëjnë edhe meshkujt.

Chrissy Teigen ka fotografuar të pasmet e bashkëshortit të saj, John Legend dhe fotografinë e ka publikuar në internet.

Postimi i bërë në Instagram, i cili ka marrë mbi 100.000 pëlqime brenda pak orësh, shfaq këngëtarin teksa qëndron përballë televizorit, ndërkohë që Teigen ka mbuluar paksa të pasmet e tij me gjurin e saj.

John Legend nudo

Megjithatë, edhe pse ajo është përpjekur ta mbulojë, të pasmet e këngëtarin dallohen qartë dhe askush nuk është ankuar për këtë postim. /TCH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here