Aktorja Scarlett Johansson ka thënë se ka një karakter të ri në filmin “The Avengers”.

Bukuroshja e “Lost in Translation” për momentin është duke e riluajtur rolin në pjesën e dytë të filmit “Iron Man 2” dhe një rol të “Black Widow” në një film të ri, që bazohet në stripa, ndërkaq ka shtuar se ka edhe një karakter të ri.

“Me pëlqen mundësia që do të luaj një super-heroinë që përfshinë në një mënyrë marifetet e dashurisë në ngjarje”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here