Joe Manganiello dhe Sofia Vergar fejohenJoe Manganiello dhe Sofia Vergara, u kënaqen duke festuar festën e fejesës. Ju mund t’I shihni derisa ata festonin fejesën në Soho House në Hollywood-in përendimor të premtën mbrëma.

Cifti festoi fejeën në darkë private për ta dhe për më pak se 50 shokë e shoqe dhe menagjerët e klubit. Urime ciftit më të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here