Joe SelenaNuk e di përse, por të gjithë më pyesin nëse e kam shoqe Selena Gomez… Dhe përgjigjja ime është “Po”. Kam shumë vite që e njoh, dhe më bëhet qefi sa herë që e takoj. Mund t’ju them që ajo është një person i mrekullueshem. Jam shumë i lumtur që ajo ka sukses dhe kënga e saj më e re është me të vërtetë e shkëlqyer.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here