Joanna Krupa me poza toplessJoanna Krupa nuk është turpëruar asnjëherë të tregojë fizikun e saj të patëmetë.

Edhe të hënën, aktorja nuk ka zhgënjyer teksa ka zbuluar pasuritë e saj më të mira në një imazh të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Bota Sot.

Ylli 37-vjeçar pozoi topless dhe vetëm me brekë para pasqyrës në dhomës e saj, duke i lënë pak vend imagjinatës së fansave.

Derisa fotot tjera të saj marrin zakonisht deri në 20.000 pëlqime, kjo selfie ka akumuluar tashmë mbi 33.000 brenda vetëm një dite

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here