Sërish emocionet e te berit nene e kane mberthyer kengetaren dhe ish-Missin e Lezhes, Joana Smakaj.

Shume shpejt ajo pritet te behet nene per here te dyte, moment i cili celebron me se mire dashurine e saj disavjecare me bashkeshortin e saj.

Cifti ka dhe nje djale, por deshira per te zgjeruar familjen, ka bere qe te mendojne dhe per femijen e dyte, e cila do jete nje vajze e bukur si Joana, se ciles shtatzenia i ka shtuar me teper hijeshine.

Vlen per tu theksuar se edhe pas lindjes se pare, Joana ruan fizik prefekt te cilin do ta kishin zili mjaft vajza te reja./Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here