Joana Krupa tregon format e saj perfekteJoana Krupa është e njohur për trupin e bukur të saj, por njëherësh ajo di si ta ekspozojë atë hijshëm.

Ajo ka marrë pjesë në 10-vjetorin e Dancing With The Stars.

35 vjeçarja i ka lënë të gjithë me gojë hapur me hijeshinë dhe format e saj perfekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here