Moderatorja Luana Vjollca duket se ka gati projektin e saj më të ri muzikor dhe diçka të tillë e ka treguar përmes fotos së fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Në këtë foto ajo shfaqet më shpërthyese se kurrë me flokë të kuqe dhe tepër sensuale. Ajo ka vendosur vetëm shenjën e një “bombe” duke treguar se diçka e re po vjen së shpejti.

Luana ka publikuar shpesh foto nga studio e regjistrimit ku ka treguar se po punon për këngë të reja./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here