Këngëtarja JLo  nuk ka ndërmend që të ndalojë së ekspozuari hiret trupore.

Ajo në Instagram ka postuar një foto ku shihet se është shtrirë në një pishinë dhe po merrte rreze dielli, shkruan lajmi.net

Çka vërehet në këtë foto janë këmbët e saja tejet të formuara. Në fakt ky imazh duket sikur të ishte shkëputur nga një shesh xhirimi.

Nuk i dihet, mbase JLo mund të na surprizojë në çdo moment./lajmi.net6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here