Jennifer Lopez ka publikuar foto në një moment intim me partnerin.

Jennifer Lopez ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq më një moment intim me Alex Rodriguez.

Dyshja po shkëmbenin puthje pasionante, ndërsa imazhin e këndshëm vendosën ta postojnë në Instagram.

Për ndryshe, JLo dhe Alex së fundi kanë qenë temë e medieve rozë për dhuratat super-luksoze që ia bënë njëri-tjetrit. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here