Ajo po punon shumë për filmin e saj Hustlers, ku do të luajë rolin e striptistes.

Dhe Jennifer Lopez po e bënte punën e saj si më së miri, derisa u pa duke xhiruar skena të filmit në New York City, të premten, përcjell Bota sot.

49 vjeçarja ishte me pamje natyrale, derisa vëmendje merrnin format e saj seksi trupore, për të cilat ushtron shumë në palestër.

Të pasmet seksi dhe gjoksin bombastik e bënin atë të dukej mjaft joshëse dhe në top formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here