Jim Carrey mesazh prekës për vdekjen e të dashurësIsh e dashura e Jim Carrey është gjetur e vdekur pasi mendohet se ka vrarë veten me mbidozë nga droga.

Jim Carrey dhe Cathriona White janë ndarë vetëm para pak ditësh, ndërsa të hënën në mbrëmje ajo është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj,Ajo ishte vetëm 28 vjeçe ndërsa mendohet se ka vdekur nga mbidoza me drogë.

Aktori ka shkruar një mesazh prekës i cili u publikua në US Weekly, ku ka thënë:

“ Jam i tronditur dhe thellë i pikëlluar nga vdekja e Cathrionës time të ëmbël. Ajo ishte një lule irlandeze me të vërtetë e butë dhe delikate, shumë e ndjeshme për këtë tokë, për të cilën të dashuronte dhe të ndihej e dashuruar ishte gjithçka që shkëlqente.

“Zemra ime shkon me familjen dhe miqtë e saj dhe me të gjithë ata që e donin dhe kujdeseshin për të. Ne të gjithë jemi goditur nga një rrufe me këtë ngjarje”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here