Jeta luksoze e ish të dashurit të Adelina Tahirit dhe Anjeza BrankësDjali simpatik që shikoni në foto është Rolando Sufo nga Tirana me origjinë nga Dibra, që është bëre I famshëm nga këngetarët tona Anjeza Branka këngetarës nga Shqipëria në një marrëdhënie qe zgjati pothuajsë 5-vjecarë dhe Adelina Tahiri nga Shkupi i MAqedonise në një marrëdhënie më të shkurtër por në një histori dashurie e cila përfundoi në fëjese por që nuk zgjati shumë .

Tatuazhi që kishtë bëre emrin e Adelinës u zëvendesua,kjo do të thotë se nuk ka me rëndesi për të. Siç e shikoni ne foto Rolando Sufo bën një jetë luksi dhe nuk i mungon asgjë.

Gjithmonë i rrethuar nga vajza bukuroshë dhe ajo qe bie në sy me shumë është veshja e tij e shtrënjte dhe me një stil të veçantë.

Jeta luksoze e ish të dashurit të Adelina Tahirit dhe Anjeza Brankës

 

Jeta luksoze e ish të dashurit të Adelina Tahirit dhe Anjeza Brankës

 

Jeta luksoze e ish të dashurit të Adelina Tahirit dhe Anjeza Brankës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here