Rihanna mund të jetë e varur për Chris Brown dhe miqtë e saj janë të shqetësuar në lidhje me lidhjen e rindezur dhe dashurinë e saj, që ata e shohin si të rrezikshme edhe për jetën e saj.

Është e qartë asnjëri prej tyre dy nuk kanë harruar njëri-tjetrin vetëm.Para pak ditësh Brown deklaroi se i kishte dhënë fund lidhjes me të dashurën e tij prej dy vjetësh, Karraueche Tran.

Ky lajm i erdhi menjëherë pas raportimi të mediave për ribashkimin e Brown dhe Rihanna, ndërsa ata të dy ishin në New York.

Chris është ende në lirim me kusht për shkak të sulmit ndaj Rihannas, që solli edhe ndarjen e çiftit në vitin 2009.Miqtë e Rihannas besojnë se “djali i keq” nuk ka ndryshuar.

“Kris është i njëjti që ka qenë edhe kur ndodhi sulmi. Ai është i paqëndrueshëm. Është e frikshme. Këtë herë ajo e di saktësisht se kush është ai dhe ajo është duke ecur drejtë tij,” ka thënë një burim i afërt me këngëtaren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here