Jesson Derulo ndahet nga Jordin Sparks Jason Derulo është përsëri single. Artisti famshëm ka folur për herë të parë për jetën tij private dhe karrierën muzikore gjatë një interviste në Billboard.

25 – vjeçari ndau me fansat disa nga momentet më të vështira të jetës duke thënë se 2014 nuk ishte një vit i mbarë në të gjitha aspektet.

Sa i përket lidhjes më këngëtaren, Jordin Sparks fituese e American Idol, tha se ai aktalisht nuk ka ndërmend të lidhet me dikë tjetër pa kaluar disa kohë.Jesson Derulo dhe Jordin Sparks kishin tre vjet që ishin lidhur bashkë dhe u ndanë para disa kohësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here