Për javë të tëra këngëtarja Jessica Simpson ka qendruar gojëkycur rreth thashethemeve mbi një shtatzani të mundshme të saj.

Por ajo nuk mund të shpëtojë më, sepse ditën e djeshme 31 vjecarja është fotografuar në rrugët e New York-ut dhe barku i dukej shumë qartë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here