Jessica Simpson prezanton vajzën e saj, Maxwell Drew Johnson. Këngëtarja dhe vogëlushja e saj, një muajshe pozuan për revistën “People”.

Jessica dukej tepër krenave për vajzën e saj dhe është shprehur për këtë revistë se ardhja në jetë e Maxwell i ka ndryshuar jetën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here