Jessica Simpson mezi qëndron në këmbëJessica Simpson është 34 – vjeç, e martuar dhe nënë e dy fëmijëve, ndaj dhe nuk ka shumë mundësi që të dalë klubeve çdo natë, ama kur del, di si të dëfrehet.

Këngëtarja u fotografua nga paparacët teksa dilte nga një klub në Hollywood mbrëmjen e shkuar, ndërsa nuk kishte si të mos binte në sy gjendja e saj tejet e dehur.

Sipas “TMZ”, Simpson ishte aq keq sa, nëse nuk do të kishte qenë për bashkëshortin e saj Eric Johnson, nuk do të kishte mundur të gjente as derën e makinës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here