Jessica SimpsonKëngëtarja dhe aktorja ka llogaritur se qenushja e saj e vogël Daisy – ka të dashurën me emrin Bella.

Jess ka postuar fotot e çiftit në faqen e saj të Twitter dhe ka shkruar:

“Daisy dhe shoqja e saj më e mirë Bella janë së bashku përsëri. Ato janë të dyja lesbike!”.

Përderisa qenushja e saj ka gjetur dashurinë, Jessica seksi ende është duke kërkuar dashurinë tek ylli i futbollit amerikan, Tony Romo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here