Jessica Gomes tregon trupin e saj të përsosurJessica Gomes është një nga modelet më të vlerësuara dhe më seksi të “Sports Illustrated”. Këtë ajo e ka treguar edhe në setin e fundit fotografik.

Këtë herë 31-vjeçarja ka pozuar për “Max May”, ku tregon se jo më kotë prej 8 vitesh është pjesë e “Sports Illustrated”.

Me bikini me vija të bardha e të kuqe, modelja australiane tregon shpinën e saj të përsosur.

Gjatë xhirimeve ajo ka dhënë edhe një intervistë, duke thënë se përvoja në “Sports Illustrated” e ka ndihmuar së tepërmi atë në karrierë. “’Sports Illustrated’ më ka dhënë një mundësi të madhe.

Unë kam udhëtuar në vendet më të jashtëzakonshme në botë, ndërsa më është dhënë mundësia të punoj me njerëz të mëdhenj”, tha modelja.

Jessica Gomes tregon trupin e saj të përsosur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here