Jessica Biel ndryshon stilin e veshjes pas lindjesNuk është kuptuar ende arsyeja përse aktorja Jessica Biel, vishet ne këtë mënyrë, të cilën e theksoi shumë pas lindjes.

Jessica është parë me këto dy fustane të gjata brenda ditës, ku as njëri dhe as tjetri nuk i shkonte trupit të saj elegant.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here