Jessica Alba tregon trupin e tonifikuarMe siguri që kanë bërë palestër përpara se të niseshin për pushime. Jessica Alba dhe bashkëshorti i saj, Cash Warren, treguan trupat e tyre seksi në Kabo San Lukas, të Meksikës.

Aktorja 35-vjeçare dhe partneri i saj 3 vjet më i madh u fotografuan duke marrë rreze dielli.

Gjithmonë larg skandaleve, Alba arrin të mbajë larg mediave rozë jetën e saj private, por fotografët e gjejnë mundësinë gjithmonë për disa foto.

Jessica Alba tregon trupin e tonifikuar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here