Jessica Alba tregon linjat seksi në plazh Në të vërtetë Meksika ka kaluar ditë me temperatura të nxehta, por sikur të mos mjaftonte vetëm kjo, Jessica i ka rritur akoma më tepër me prezencën e saj.

34-vjecarja, nën shoqërinë e bashkëshortit të saj Cash Warren dhe me bikini të bardha, ka zbukuruar bregdetin me format e saj perfeke.

Paparacët kanë arritur t’i bëjnë disa shkrepje, teksa aktorja me famë botërore ishte duke shijuar këto ditë pushimi.

Më të lumtur se vetë Jessica për këto foto, do jenë fansat e saj, duke pasur mundësi deri diku të bëhen pjesë e pushimeve të aktores.

Jessica Alba tregon linjat seksi në plazh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here