Jessica Alba shkëlqen në mbrëmjen gala “Baby2Baby” Jessica Alba ka shkëlqyer ditën e shtunë në mbrëmjen gala “Baby2Baby” në Los Anxhelos.

Aktorja dukej mahnitëse e veshur një fustan tepër elegant ngjyrë të verdhë teksa ka parakaluar në Culver City.

Përveç bukuroshe 34 vjeçare pjesë e eventit të bamirësisë ishin edhe shumë personazhe të tjerë të njohur si Gwen Stefani dhe Reese Witherspoon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here