Jessica Alba për pushime në Maui të HavajitAjo ka një pamje të cilën ia ka zili çdo grua anembanë globit.

Kësaj here Jessica Alba u pa të shpaloste fizikune saj të tonifikuar me një bikini sot teksa shijoi një ditë në plazh me familjen e saj.

Aktorja u la në det me burrin e saj 34 vjeçar Cash Warren dhe me vajzat e tyre shtatë dhe katër vjeçare Honor and Haven në Maui të Havajit.

Jessica Alba për pushime në Maui të Havajit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here