Jessica Alba një super nënë!Jessica Alba duket se ka arritur ekuilibrin e përsosur ndërmjet karrierës dhe të qenit nënë.

Aktorja dhe biznismenja 34 vjeçe, e cila ishte në New York për punë biznesi, gjeti pak kohë edhe për vajzat e saj të mërkurën.

Ylli i Sin Cyti, u pa me dy vajzat e saj, Honor 7 vjeçe dhe Haven 3 vjeçe. Ajo ishte e veshur në mënyrë elegante me një blizë të lirshme dhe pantallona.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here