Konfirmohet një ikonë në stil dhe e rafinuar edhe kur zgjedh një look seksi.

Jessica Alba, ylli në formë perfekte pas lindjes, ka qënë spektatore në sfilatën e Michael Kors, në javën e Modës në New York ku e veshur me një fustan të kaltër me të zezë nuk mund të mbetej pa rënë në sy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here