Në krye të klasifikimit të bërë nga edicioni online i AshleyMadison.com, gjendet Jessica Alba.

Aktorja vazhdon të bëhet gjithnjë më e bukur dhe shumë sensuale, kjo dhe pse në këtë periudhë të jetës së saj është shtatzënë.

Në këtë renditje ka lënë pas në vendin e dytë bukuroshen tjetër Megan Fox, ku menjëherë pas saj gjendej Angelina Jolie, transmeton NOA.

Edhe në Itali ka pasur një garë mes bukurosheve që jetojnë në këtë vend, ku “lufta” duhet thënë se ka qenë e ashpër mes Belen Rodriguez, Monica Bellucci, Elizabetta Canalis dhe biondes Michelle Hunziker.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here