Jessica Alba dhe Cash Warren në një darkë romantikeJessia Alba dhe Cash Warren u panë shumë të buzëqeshur kur shijuan një takim romantic të dielën mbrëma në Hollywood.

Qifti i pashëm u panë në barin Katsuya derisa vajzat e tyre I kishin lënë në shtëpi.

Alba 34 vjeqare dhe Warren 36 vjeqar kishin kombinuar veshjet e tyre ngjyrë të zezë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here