Jessica Alba ka bërë një tatuazh shumë të veçantë!

Aktorja dhe biznismenja e suksesshme ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka treguar se ka bërë tri tatuazhe të reja në krahun e saj të majtë.

Të tri dizajnet e tatuazheve janë konstalacione yjeve, që secili prej tyre e ka një kuptim të veçantë për themeluesen e kompanisë “Honest”.

Image

FOTO GALERI

“Honor, Binjakët”, “Haven, Luan” dhe “Hayes, Bricjapi”, ka shkruar Alba në postimin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here