Jenny McCarthy raportohet se është parë në shoqërimin e mashkulli misterioz gjatë pushimeve të saj në Las Vegas, vetëm disa javë pasi u nda nga aktori Jim Carrey.

Ish-modelja e Playboy kishte qenë shumë e afërt me personin e panjohur, derisa dje ka darkuar me të, motrën e saj dhe me miq në Las Vegas. Pasi ka shijuar darkën Jenny, 37-vjeçare, ishte drejtuar për në klubin Playboy ku ajo është afruar shumë me personin që e shoqëronte.

Pasi darkuan, Jenny shkoi në Playboy Club për disa martini dhe është parë duke u puthur dhe duke qëndruar afër një mashkulli të panjohur”, ka thënë burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here